דבר המנכ"ל
 
בתחילת 2012 זכתה "מבט לנגב" בע"מ במכרז הקמת קריית ההדרכה של צה"ל בנגב ותפעולה, למשך כעשרים וחמש שנה.
בניית קריית ההדרכה תסתיים בחודש דצמבר 2015. הבנייה כוללת ארבע אבני דרך מרכזיות הנוגעות בין השאר למבנים, תשתיות, מערכות אלקטרו-מכניות ותקשוב. עם השלמת אבני הדרך, ולאחר קבלת האישורים הנדרשים ממשרד הביטחון, תאוכלס קריית ההדרכה בבסיסי ההדרכה של צה"ל, אשר יפונו מאזור המרכז.
במסגרת עבודות התכנון וההקמה, "מבט לנגב" בע"מ שמה לה למטרה לשלב קבלנים, ספקים ועובדים מאזור הדרום ולהעדיף תוצרת כחול לבן. כל זאת תוך קיום בקרת איכות מעמיקה והקפדה יתרה על עקרונות הבנייה הירוקה.
קריית ההדרכה תוקם על שטח של כ - 2,500 דונם. על שטח זה ייבנו כ- 240,000 מ"ר של מבנים ומתקנים, כיתות הדרכה משוכללות, מכלול הסעדה מתקדם לכ-10,000 סועדים, מגורי חיילים נוחים, מאמנים ממוחשבים (סימולטורים), מרכז ספורט ואולם אירועים וכנסים. הכול יותאם לצורכי צה"ל, לאתגרי העתיד ולרווחת החיילים והמפקדים שיאיישו את הקריה.
בסיום עבודות ההקמה, יעמוד לרשותו של צה"ל בסיס הדרכה בסטנדרטים גבוהים ביותר, שיצעיד אותו לקדמת הטכנולוגיה והתעשייה החדשנית.
תפעול קריית ההדרכה על ידי "מבט לנגב" בע"מ למשך כ- 25 שנה, תבטיח שמירה על סביבת הדרכה טכנולוגית, מקצועית, איכותית ומסבירת פנים, ותאפשר לחיילים ולמפקדים המשרתים בה להתמקד בליבת עשייתם.
 
אני בטוח שקריית ההדרכה, המהווה סנונית ראשונה להעתקת בסיסים נוספים של צה"ל לנגב, תביא ליצירת מקומות עבודה חדשים לתושבי הדרום, ותשמש מנוף משמעותי לקידום התעסוקה, הכלכלה והחברה. קריית ההדרכה תאיץ את פיתוח הנגב עד כדי שינוי פני אזור הדרום כולו, וזאת ברוח חזונו של דוד בן-גוריון להפרחת הנגב.

 
בכבוד רב,
 
אלון יעקב, מנכ"ל
מבט לנגב בע"מ
מנהלת האתר : גילי ספיר
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים