מנרב אחזקות
הינה חברת האם בקבוצת מנרב, אשר יוזמת ומבצעת מזה שנים, פרויקטים בתחומי הנדל"ן, התשתיות והתעשייה. הקבוצה הוקמה בשנת 1968, וכוללת את החברות המובילות בארץ בתחום הביצוע לרבות פרויקטים של BOT, עם ניסיון עשיר בביצוע, ניהול, תפעול ומימון מגה- פרויקטים מול גורמים ממשלתיים כגון "רכבת ישראל" (קווי הרכבת ת"א- י"ם ות"א- אשדוד), "חברת נמלי ישראל" (משרדי נמל אשדוד), "רשות שדות התעופה" (פרויקט "נתב"ג 2000") הקמת מתקן ההתפלה באשדוד ועוד. ניסיון הקבוצה מתבטא ביכולת הנדסית גבוהה וביצוע פרויקטים מורכבים תוך עמידה בלוחות זמנים ובבקרת איכות קפדנית. לקבוצה ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים בתחום התשתיות על כל שלביהם, משלב המכרז, שלב המימון והסגירה הפיננסית, ההקמה וההפעלה. להלן תיאור תמציתי של פרויקטים נבחרים שבוצעו ע"י החברה בשיטת ה- BOT:
• בית סוהר פרטי – מתקן כליאה פרטי (BOT) ל – 800 אסירים בשטח של 24,000 מ"ר (50% שותפות עם אפריקה ישראל). היקף כספי בסך 180 מיליון ש"ח הקמה (הקמת הפרויקט הושלמה. גם ההתארגנות להפעלה הושלמה אך הפרויקט לא הופעל ועפ"י פסיקת בג"צ בוטל).
• מעונות הסטודנטים בירושלים - פרויקט BOT  להקמת 1,621 חדרי מעונות (בשיתוף עם דניה סיבוס). היקף כספי בסך 200  מיליון ₪.
• קריית הממשלה בתל אביב - פרויקט DBOT להקמת 110,000 מ"ר של משרדים ו- 38,000 מ"ר חניונים. היקף כספי בסך של 350 מיליון ₪.
• מתקני טיהור שפכים – פרויקט BOT  שהוקם בערים:
נתב"ג; כולל בנייה והפעלה 2005 – 2029. באר שבע; כולל בנייה והפעלה 2002 – 2025. נתניה; כולל בנייה והפעלה 1993 – 2008.
היקף כספי בסך של 250 מיליון ₪.
מנרב אחזקות הנה חברה ציבורית בבעלות משפחת קוזניצקי, הנהנית ממוניטין רב בתחומי פעילותה וממבנה פיננסי איתן.

למידע נוסף:  http://www.minrav.co.il/
קרן נוי
להשקעה בתשתיות ואנרגיה, שותפות מוגבלת הוקמה במחצית שנת 2011 על מנת לספק את הביקוש המתעצם בקרב גופים מוסדיים להשקעות בתחום האנרגיה והתשתיות לרבות אנרגיות מתחדשות, אנרגיות מסורתיות, פרויקטי PFI, כבישים וכיוב'. השקעות אלה מהוות אפיק השקעה אטרקטיבי לגופים אלו המחפשים פתרונות השקעה ארוכי טווח בעלי פרופיל סיכון - תשואה נאות.
הקרן השלימה גיוס בהיקף של כ- 850 מ' ש"ח, והיא נכון להיום קרן התשתיות הגדולה בישראל. הקרן השקיעה עד כה במספר פרויקטים אסטרטגיים ומגוונים לרבות: כביש חוצה ישראל, מטרונית חיפה, פרויקט עיר הבה"דים ומספר פרויקטים בתחום הסולארי. לצורך ההשקעה בכביש חוצה ישראל, גייסה הקרן כ- 1.6 מיליארד ₪ נוספים במסגרת שותפות מקבילה אשר השקיעו בה משקיעי הקרן ומשקיעים נוספים ("נוי חוצה ישראל"), המנוהלת גם היא על ידי הגוף המנהל של קרן נוי.
הקרן הוקמה ביוזמת השותפים, פועלים שוקי הון וקבוצת כלל ביטוח. בנוסף השקיעו בקרן משקיעים מוסדיים בולטים נוספים לרבות מנורה מבטחים, דש אייפקס, הפניקס חברה לביטוח, עמיתים, אלטשולר-שחם, אקסלנס, חברת הביטוח אליהו, ילין לפידות, אינפיניטי, אוצר התישבות היהודים, הדס ארזים, עמ"י, קרן הגמלאות של ההסתדרות, קופת התגמולים של עובדי בל"ל, גופים מוסדיים נוספים ומספר משקיעים פרטיים ישראלים וזרים וכן מנהלי הקרן.
הקרן מנוהלת על ידי צוות ניהולי מהשורה הראשונה, בעל ניסיון וידע רב בתחום התשתיות.

למידע נוסף: http://www.noyfund.co.il/
קבוצת אלקטרה 
אלקטרה בע"מ מקבוצת אלקו החזקות, הינה חברה מובילה המתמחה בחמישה תחומי פעילות עיקריים: קבלנות בניין, תשתיות ואלקטרו-מכניקה; ניהול והפעלת פרויקטי ומתקני נדל"ן, תעשייה, תשתיות, סחר; ייזום ופיתוח פרויקטי נדל"ן; וזכיינות בתחום התשתיות.
במהלך שנות פעילותה, ביססה החברה את מעמדה כחברה הקבלנית המובילה בישראל בתחומי האלקטרו-מכניקה. חתירת החברה למצוינות הובילה אותה בשנים האחרונות להרחבת פעילותה כחברה בינלאומית המנהלת פרויקטים רחבי היקף, תוך יישום תפיסת "מחזור חיים" הבאה לידי ביטוי בליווי צמוד של כל פרויקט על כל היבטיו ולאורך כל שלבי חייו.
מהלך אסטרטגי זה היווה פריצת דרך משמעותית עבור החברה ואפשר לה לפתח את פעילותה במגוון תחומים משיקים ומשלימים כאחת החברות בעלות הביצועים המרשימים ביותר בנוף העסקי ההומה של ישראל, אלקטרה בע"מ נותנת מענה לכל הצרכים הקיימים בתחום המערכות האלקטרו-מכאניות הגדולות ופרויקטי הבנייה והתשתיות, תחת קורת גג אחת. קבוצת החברות של אלקטרה מציעה פתרונות מקיפים מהמסד עד טפחות, אשר נוגעים לכל שלב והיבט במעגל החיים של פרויקט נדל"ן.
אלקטרה ממלאת תפקיד של קבלן ראשי במגזר הציבורי והפרטי כאחד, ומובילה את העיצוב, התכנון והבנייה של כמה מהפרויקטים הבולטים ביותר שנבנים בישראל: פרויקטים למגורים ואתרים תעשייתיים, מבני היי-טק ושירותים, בתי חולים, פרויקטים של תשתיות תעבורה לאומיות, ועוד.
היכולות המגוונות של אלקטרה כוללות תכנון והתקנה של מערכות קירור וחימום, מעליות ודרגנועים, מערכות חשמל במתח נמוך וגבוה, ופתרונות לצנרת, אגירה שאובה, טיהור שפכים וסינון מים ועוד.
בנוסף לבניית מבנים, מגדלים ומגוון רחב של אתרים ומבני שירותים ציבוריים ולהפעלת התשתיות המרובות המאפשרות לאתרים אלה לשרת אינספור עובדים ומבקרים, אלקטרה לוקחת על עצמה גם את תפקיד המפתח והיזם בפרויקטים רבים.
משלב הגיית הרעיון לפרויקט, דרך הקמתו והשלמתו, ועד לאספקת תחזוקה מקצועית שוטפת ושירותי ניהול האתר במבנים גמורים, אלקטרה משכללת ללא הרף את היכולות שלה, כקבלנית המספקת מענה לכל הצרכים של הלקוח תחת קורת גג אחת.
אלקטרה בע"מ נסחרת בבורסה לניירות ערך של תל אביב ונכללת במדד ת"א 100. החברה מעסיקה כ-5,200 עובדים בארץ ובחו"ל.
 
למידע נוסף: http://www.electra.co.il/
בינת תקשורת מחשבים 
מקבוצת רד-בינת, מציעה ללקוחותיה שירותי יעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות מקיפים בתחום רשתות התקשורת מחשוב ואבטחת מידע. החברה הוקמה בשנת 1975, ומאז מספקת פתרונות ושירותים עבור מאות ארגונים בכל הגדלים, במגזרי הביטחון, התעשייה, הטלקום, התשתיות, הממשלה, הבריאות, התקשורת, הפיננסים, האקדמיה ועוד. החברה מתמקדת בתחומי ה- IP, קול, אודיו/ וידאו, אבטחה, יישומים ניידים, טלפוניה ומערכות מחשוב. בינת תקשורת מחשבים מעסיקה מאות עובדים, ומביאה עמה לפרויקטים השונים את ניסיון האינטגרציה של 7 חברות קבוצת בינת ואת יכולות פיתוח הטכנולוגיה של 10 חברות קבוצת RAD. החברה היא שותף מוסמך בדרגות הגבוהות ביותר של ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם, בהן:Cisco, Vmware, Polycom ,Checkpoint, Dell,  EMC, Microsoft, Juniper, McAfee,  ו-RAD Group. 


למידע נוסף: http://www.bynet.co.il/
מנהלת האתר : גילי ספיר
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים